SpaceFest 2019

Galeria zdjęć z drugiego dnia festiwalu SpaceFest, który odbył się w dniach 13-14.12 w klubie B90 w Gdańsku. Na zdjęciach kolejno: The Blind Suns, HEADS, Titanic Sea Moon, The Telescopes, Pure Phase Ensemble ft. Adam Franklin, Straytones.

Read More

XXIII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Galeria zdjęć z XXIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA, który odbył się w dniach 11-14.07 w Gdańsku.

Read More

Colours of Ostrava 2019: dzień 3 i 4

Galeria zdjęć z drugiej połowy festiwalu Colours of Ostrava 2019, który odbył się w dniach 17-20.07 w Ostrawie. Na fotografiach m.in: Mirai, Mr. Teddy and the Sidekicks, Nahko and Medicine For The People, Tolstoys, Sons of Kemet XL, San Salvador, Rány Těla, Calypso Rose, Sam Kelly & The Lost Boys, Pierce Brothers, Gang of Youths, Time Shifters, Amber Run, Winston McAnuff & Fixi, Market.

Read More

Colours of Ostrava 2019: dzień 1 i 2

Galeria zdjęć z pierwszych dwóch dni festiwalu Colours of Ostrava 2019, który odbył się w dniach 17-20.07 w Ostrawie. Na fotografiach: Moonlight Benjamin, The Kill Devil Hills, Ben Crisovao & The Glowsticks, Manu Delago, Lanugo, Elisapie, Tęskno, Nylon Jail, Uniform, BCUC, Kryštof, Holy Motors.

Read More

Ludzie Open'er Festival 2019

Galeria zdjęć uczestniczek i uczestników Open’er Festival 2019, który odbył się w dniach 03-06 lipca w Gdyni.

Read More

Open'er Festival 2019: dzień 4

Galeria zdjęć z czwartego dnia Open’er Festival 2019, który odbył się w dniach 03-06.07 w Gdyni. Na fotografiach: Perry Farrell’s Kind Heaven Orchestra, Lana Del Rey, Kodaline, Swedish House Mafia, Kamp!, J Balvin, Flatbush Zombies, La Dispute, Rudimental.

Read More

Open'er Festival 2019: dzień 3

Galeria zdjęć z drugiego dnia Open’er Festival 2019, który odbył się w dniach 03-06.07 w Gdyni. Na fotografiach: LP, Cool Kids of Death, The Smashing Pumpkins, G-Eazy, Rosalía, EABS - Listy do Komedy, Daria Zawiałow.

Read More

Open'er Festival 2019: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia Open'er Festival 2019, który odbył się w dniach 03-06.07 w Gdyni. Na fotografiach: The Strokes, Greta van Fleet, 1975, Jorja Smith, Tom Walker, Marina, Popkiller Młode Wilki All-Stars.

Oryginalna publikacja: http://musicis.pl/2019/07/07/opener-festival-2019-dzien-2/

Read More

Open'er Festival 2019: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia (03.07) Open’er Festival 2019 w Gdyni. Na fotografiach: Travis Scott, Interpol, Vampire Weekend, Idles, The Voidz.

Read More

Halfway Festival 2019: dzień 3

Galeria zdjęć z trzeciego dnia Halfway Festival 2019, który odbył się w dniach 28-30 czerwca w Białymstoku. Na fotografiach kolejno: Foxing, Strand of Oaks, Alice Phoebe Lou, Tęskno, Palina.

Read More

Halfway Festival 2019: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia Halfway Festival 2019, który odbył się w dniach 28-30 czerwca w Białymstoku. Na fotografiach kolejno: Julia Holter, My Brightest Diamond, KARYYN, Oxford Drama, Kotori.

Read More

Halfway Festival 2019: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia Halfway Festival 2019, który odbył się w dniach 28-30 czerwca w Białymstoku. Na fotografiach kolejno: These New Puritans, Gyda, Wędrowiec.

Read More

Enea Spring Break 2019: dzień 3

Galeria zdjęć z trzeciego, ostatniego dnia festiwalu Enea Spring Break, który odbywał się w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu. Na fotografiach kolejno: Rust, CHKBNS, Warszawskie Combo Taneczne, Enchanted Hunters, Mela Koteluk, Lao Che, Pola Rise.

Read More

Enea Spring Break 2019: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia festiwalu Enea Spring Break, który odbywał się w dniach 25-27 kwietnia w Poznaniu. Na fotografiach kolejno: Sorry Boys, Trupa Trupa, Daria Zawiałow, Afromental, Voo Voo, Variete, Coals, Vienio, Misia Furtak. Zdjęcia wykonywane dla musicis.pl.

Read More

Enea Spring Break 2019: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia festiwalu Enea Spring Break, który odbywał się w Poznaniu w dniach 25-27 kwietnia. Na fotografiach kolejno: Lor, Besides, Odpoczno, Walking on Cars, John Mitko, Evorevo, So Flow. Zdjęcia wykonane dla musicis.pl.

Read More

SpaceFest 2018: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia festiwalu SpaceFest, który odbył się w dniach 7-8 grudnia w gdańskim klubie B90. Na fotografiach kolejno: Pure Phase Ensemble ft. Will Carruthers (PL/UK), Spoiwo (PL), XDZVONX (PL), Columbus Duo (PL), The Lucid Dream (UK), Popsysze (PL), Eyre Llew (UK). Zdjęcia wykonane dla musicis.pl.

Zobacz również zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu.

Read More

SpaceFest 2018: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia festiwalu SpaceFest, który odbył się w dniach 7-8 grudnia w gdańskim klubie B90. Na fotografiach kolejno: Medicine Boy (ZA), Gewalt (DE), Pin Park (PL), Rakta (BR), Nest Egg (US). Galeria dostępna również na Music is.

Read More

Parada Niepodległości w Gdańsku

Parada z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości, która odbyła się w dniu 11.11.2018 w Gdańsku.

Read More

XXI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA

Galeria zdjęć z XXI edycji FETY, która odbyła się w dniach 13-16 lipca 2017 w Gdańsku. Na fotografiach spektakle: "Wondrous Strange" (Mimbre, UK), "The Passifists" (De Jongens, NLD), "Three of a Kind" (The Primitives, BE), "Andante" (Markeliñe, ES), "Trois" (Compagnie Une de Plus, FR), "Legendy gdańskie w marionetkach" (Teatr Barnaby, PL), "L’écume des jours" (Akhe, RU), "Causa Fatalis" (Teatr Novogo Fronta, CZ), "Ale cyrki" (Teatr Szczęście, PL) oraz Parada Steampunku w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie (PL).

"L’écume des jours" (Akhe, RU), FETA 2017
Read More

Ludzie Open'era 2017

Galeria zdjęć festiwalowiczek i festiwalowiczów uczestniczących w Open'er Festival 2017, który odbył się w dniach 28.06 - 01.07 w Gdyni.

Open'er Festival 2017 / fot. Jarek Sopiński
Read More

Open'er Festival 2017: dzień 4

Galeria zdjęć z czwartego, ostatniego dnia (01.07) Open'er Festival 2017 w Gdyni. Na fotografiach kolejno: The xx, Lorde, Dua Lipa, Taco Hemingway, George Ezra, Julia Pietrucha, The Shelters, Krzysztof Zalewski.

The xx / Open'er Festival 2017, fot. Jarek Sopiński
Read More

Open'er Festival 2017: dzień 3

Galeria zdjęć z trzeciego dnia Open'er Festival 2017 w Gdyni (30.06). Na fotografiach kolejno: The Weeknd, Moderat, Kiasmos, Warpaint, Brodka, Hańba!, Prophets of Rage, Mac Miller, Grammatik.

The Weeknd, Open'er Festival 2017, fot. Jarek Sopiński
Read More

Open'er Festival 2017: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia Open'er Festival 2017 w Gdyni (29.06). Na fotografiach kolejno: Foo Fighters, M.I.A., The Kills, Jimmy Eat World, Kari, Salk.

Foo Fighters, Open'er Festival 2017, fot. Jarek Sopiński
Read More

Open'er Festival 2017: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia Open'er Festival 2017 w Gdyni. Na fotografiach kolejno: Radiohead, James Blake, Michael Kiwanuka, Royal Blood.

Radiohead, Open'er Festival 2017, fot. Jarek Sopiński
Read More

Sorry Boys i Kaseciarz w Klubie Żak

Galeria zdjęć z koncertu Sorry Boys, który odbył się 10 lutego w gdańskim klubie Żak. Występ był częścią trasy promującej najnowszy album "Roma". Przed Sorry Boys wystąpił Kaseciarz.

Sorry Boys / Klub Żak
Read More

Wszechświat Księcia H.

"Wszechświat Księcia H." to organizowany przez Europejską Sieć Festiwali Szekspirowskich projekt edukacyjny, skierowany do młodzieży gimnazjalnej i licealnej. W połowie 2016 roku miałem okazję współpracować przy tym projekcie, wykonując sesję zdjęciową z aktorami wcielającymi się w postaci z "Hamleta" (fotografie zostały później wykorzystane podczas zajęć) oraz dokumentując prowadzone przez Kubę Snochowskiego (czyli Księcia H.) spotkania z młodzieżą.

Read More

Rocznica incydentu w Akō

Galeria zdjęć z seminarium zorganizowanego z okazji 314 rocznicy wydarzeń w Japońskim Ako przez Szkołę Japońskich Sztuk Walki Zempo w dniach 2-4 grudnia 2016.

Read More

SpaceFest 2016: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia SpaceFestu, który odbył się w dniach 2-3 grudnia w gdańskim klubie Żak. Była to szósta edycja festiwalu poświęconego muzyce space-rockowej, shoegaze'owej, psychodelicznej oraz innym "kosmicznym" gatunkom. Na fotografiach kolejno: The Fruitcakes (PL), MDME SPKR (UK), DIV I DED (CZ), Pure Phase Ensemble (z udziałem m.in. Antona Newcombe'a z The Brian Jonestown Massacre) (US/PL/NOR) oraz Lonker See (PL).

Read More

SpaceFest 2016: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia SpaceFestu, który odbył się w dniach 2-3 grudnia w gdańskim klubie Żak. Była to szósta edycja festiwalu poświęconego muzyce space-rockowej, shoegaze'owej, psychodelicznej oraz innym "kosmicznym" gatunkom. Na fotografiach kolejno: Wild Books (PL), Camera (DE), Be Forest (IT) oraz The Third Sound (IS/DE).

Read More

Kortez i Masha Qrella w B90

Galeria zdjęć z koncertu Korteza, który odbył się 25 listopada w klubie B90 w Gdańsku. W roli supportu wystąpiła Masha Qrella.

Read More

Tides From Nebula, Tranquilizer i Moose The Tramp w B90

Galeria zdjęć z koncertu Tides From Nebula, który odbył się 12 listopada w klubie B90 w Gdańsku. W roli supportu wystąpiły formacje Tranquilizer oraz Moose The Tramp.

Read More

Asaf Avidan w B90

Galeria zdjęć z koncertu Asafa Avidana, który odbył się 11 listopada w klubie B90 w Gdańsku.

Read More

Organek w B90

Galeria zdjęć z koncertu Organka, który odbył się 10 listopada w klubie B90 w Gdańsku. Występ był częścią jesiennej trasy, promującej nowy album "Czarna Madonna".

Read More

Julia Marcell w Starym Maneżu

Galeria zdjęć z koncertu Julii Marcell, który odbył się 28 października w klubie Stary Maneż w Gdańsku. Artystka promowała wydaną w marcu płytę "Proxy". Na supporcie wystąpił duet Divines.

Read More

Pink Freud Plays Autechre w B90

Galeria zdjęć z koncertu Pink Freud, który odbył się 23 października w klubie B90 w Gdańsku. Występ był częścią trasy "Pink Freud Plays Autechre", promującej koncertowy album z jazzowymi interpretacjami muzyki słynnego brytyjskiego duetu.

Read More

Russian Circles i Kovadlina w B90

Koncert chicagowskiej formacji post-rockowej, która promowała najnowszy, wydany w sierpniu album "Guidance". Na supporcie wystąpiła Kovadlina - czeski zespół wykonujący hardcore punk.

Read More

Obrazy Ogniem Malowane 2016

Kolejna edycja plenerowej akcji artystycznej, opartej na motywie przewodnim ognia, organizowanej co roku na Zaspie przez klub Plama. Tradycyjnie, jedno z bardziej klimatycznych wydarzeń trójmiejskiej jesieni.

Read More

Lilly Hates Roses i Renk w Żaku

Galeria zdjęć z koncertu Lilly Hates Roses, który odbył się 15 października w gdańskim klubie Żak. Był to specjalny występ, podczas którego zespół wykonywał wyłącznie covery The Smiths, grając w całości płytę "The Queen is Dead", w 30. rocznicę jej premiery. Przed LHR wystąpił turecki zespół Renk.

Read More

Spoiwo w B90

Galeria zdjęć z koncertu Spoiwa, który odbył się 7 października 2016 w klubie B90 w Gdańsku. Występ poprzedzał jesienną trasę zespołu, która obejmie m.in Budapeszt, Wiedeń i Kraków.

Read More

The Raveonettes w Starym Maneżu

Galeria zdjęć z koncertu The Raveonettes, który odbył się 7 września w klubie Stary Maneż w Gdańsku. Pierwszy występ duetu w Trójmieście od 2013 roku.

Read More

Soundrive Fest 2016: dzień 2

Galeria z drugiego dnia Soundrive Fest, który wystartował 1 września w klubie B90 w Gdańsku. Na zdjęciach kolejno: Honne, Calm The Fire, Sunflower Bean, Lor, Yak, LASS, Pokusa, Liss.

Read More

Soundrive Fest 2016: dzień 1

Galeria z pierwszego dnia Soundrive Fest, który wystartował 1 września w klubie B90 w Gdańsku. Na zdjęciach kolejno: Fat White Family, Formation, Zimowa, Hinds, Dogs In Trees, Neal Cassady, Rosaline Chatwin, Pixx, Caren Coltrane Crusade.

Read More

Paula i Karol w Muzeum Emigracji

Galeria zdjęć z koncertu Pauli i Karola, który odbył się 25 sierpnia w Muzeum Emigracji w Gdyni. Występ był częścią cyklu „Koncerty z widokiem na świat”.

Read More

Off Festival 2016: dzień 3

Galeria zdjęć z trzeciego dnia Off Festivalu, który odbył się w dniach 05-07.08 w Katowicach. Na fotografiach: Thundercat, Kiasmos, Kaliber 44, Mudhoney, Beach Slang, Kero Kero Bonito, Jóga, Lauda.

Read More

Off Festival 2016: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia Off Festivalu, który odbył się w dniach 05-07.08 w Katowicach. Na fotografiach: Jambinai, Islam Chipsy, GusGus, Basia Bulat, Lush, Janusz Prusinowski Kompania, Fidlar, Rysy, Goat, The Feral Trees.

Read More

Off Festival 2016: dzień 1

Galeria zdjęć z pierwszego dnia Off Festivalu, który odbył się w dniach 05-07.08 w Katowicach. Na fotografiach m.in.: Brodka, Devendra Banhart, Napalm Death, Minor Victories, The Master Musicians Of Jajouka, Jenny Hval, Willis Earl Beal.

Read More

Globaltica 2016

Galeria zdjęć z dedykowanego muzyce world / etno festiwalu Globaltica, który odbył się w dniach 22-23.07 w gdyńskim Parku Kolibki. Na zdjęciach: Egyptian Project, Garmarna, Damily, Mounsieur Doumani, Fanfare Ciocarlia, Rancho Aparte Chirimia, Diabel Cissokho, Kapela Maliszów.

Read More

Colours of Ostrava 2016: dzień 4

Galeria zdjęć z czwartego dnia festiwalu Colours of Ostrava, który odbył się w dniach 14-17.07 w Ostrawie w Czechach. Na zdjęciach: 2Cellos, Blick Bassy, Songhoy Blues, Äl Jawala, Passenger, De Staat, The Vaccines, Giant Sand, Underworld.

Read More

Colours of Ostrava 2016: dzień 3

Galeria zdjęć z trzeciego dnia festiwalu Colours of Ostrava, który odbył się w dniach 14-17.07 w Ostrawie w Czechach. Na zdjęciach: Caro Emerald, East Cameron Folkcore, Monkey Business, Artur Rojek, Kodaline, The Goddamn Gallows, We Banjo 3, Thievery Corporation.

Read More

Colours of Ostrava 2016: dzień 2

Galeria zdjęć z drugiego dnia festiwalu Colours of Ostrava, który odbył się w dniach 14-17.07 w Ostrawie w Czechach. Na zdjęciach: Aurora, Susanne Sundfor, Of Monsters and Men, Kovacs, CC Smugglers, Zu, ANOHNI.

Read More